CLJ: Poszli za ciosem
31 października 2017

Udała się juniorom Podbeskidzia wyjazdowa potyczka z Salosem Szczecin. Bielszczanie zgarnęli komplet punktów za wygraną 3:1 i umocnili pozycję w tabeli CLJ.

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando bielszczan, którzy częściej zagrażali bramce rywali, głównie po akcjach oskrzydlających. Potwierdzeniem dobrej gry do przerwy był wynik 2:0 po dwóch trafieniach Konrada Bukowczana z 12 i 24 minuty.

Po przerwie gospodarze nie mając nic do stracenia ruszyli do ataku, w efekcie czego udało im się zdobyć bramkę kontaktową. Dzięki dobrej postawie defensywy Górali to było wszystko na co podopieczni Pawła Łosia pozwolili drużynie Salosu, a z biegiem czasu udało się dołożyć jeszcze jedno trafienie.

W polu karnym rywala faulowany był Konrad Gutowski, a Emil Możdżonek pewnie wykorzystał rzut karny. Po zdobyciu trzech punktów zespół Podbeskidzia z 25 punktami na koncie umocnił się w czołówce tabeli zajmując czwartą pozycję.

Teraz z kolei zespół juniorów starszych koncentruje się na sobotnim meczu z Piastem Gliwice (4 listopada, 12:00 na Górce - ul. Młyńska).