Kadra Śląska U15 przegrała z Dolnośląskim ZPN
25 października 2017

Mająca w składzie czterech graczy Podbeskidzia reprezentacja Śląskiego Związku Piłki Nożnej rocznika U15 przegrała mecz eliminacyjny z Dolnośląskim ZPN 1:2.

Choć kadrowicze z województwa śląskiego już w 7. minucie wyszli na prowadzenie, do przerwy zespół z Dolnego Śląska wyszedł na prowadzenie i utrzymał je do końcowego gwizdka zwyciężając 2:1.

W wyjściowym składzie na to spotkanie wybiegli stali bywalcy w kadrze wojewódzkiej: Jakub Bieroński i Michał Kralczyński, a także Kacper Łukaszek. Z kolei z ławki rezerwowych na boisku zameldował się debiutant Natan Wysiński. Zarówno Łukaszek, jak i Wysiński w pierwszym oficjalnym spotkaniu pokazali się z dobrej strony i zebrali pozytywne recenzje.

Śląski Związek Piłki Nożnej U15 – Dolnośląski Związek Piłki Nożnej U15 1:2 (1:2)

ŚlZPN U15: Trelowski (41. Mitas) – Błasik, Jargosz, Zarębski – Dąbrowski, Bieroński, Kralczyński, Wójtowicz, Krupa – Kuczera, Łukaszek oraz Gajda, Wysiński, Kucharczyk.