CLJ: O „sześć” punktów z Zagłębiem
23 października 2017

Wielkimi krokami zbliża się środowe spotkanie Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy zespołem Podbeskidzia a Zagłębiem Lubin.

Ostatnim akcentem 12. kolejki Centralnej Ligi Juniorów będzie przełożony na środę 25 października pojedynek pomiędzy zespołami TS Podbeskidzia Bielsko-Biała, a także Zagłębia Lubin.

Przystępując do spotkania z miedziowymi podopieczni Pawła Łosia zajmują w tabeli CLJ ósmą pozycję z dorobkiem 19 punktów. Zagłębie z kolei jest na piątym miejscu i uzbierało dotąd o dwa punkty więcej, notując w dotychczasowych starciach siedem zwycięstw i cztery porażki.

W 11. serii spotkań gracze z Lubina pokonali 2:1 Falubaz Zielona Góra, a wcześniej zwyciężyli 1:0 z Miedzią Legnica oraz 2:0 z Wartą Poznań. Górale z kolei są podrażnieni po wyjazdowej porażce 1:2 ze Śląskiem Wrocław. Z uwagi na fakt, że oba zespoły dzieli w tabeli różnica zaledwie dwóch punktów, mecz można śmiało zaliczyć do tych z kategorii o przysłowiowe „sześć” punktów.

Początek spotkania w środę 25 października o godzinie 11:00, na „Górce” (stadion BBOSiR, ul. Młyńska). Serdecznie zapraszamy!

12. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin (środa, 25 października, godzina 11:00 – stadion BBOSiR, ul. Młyńska)


Nowości

Wakacje z Podbeskidziem od najbliższej środy!

Gramy w Ekstraklasie!

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycjeArchiwum