CLJ: Śląsk górą we Wrocławiu
14 października 2017

W rozegranym w sobotę 14 października spotkaniu 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów gracze Podbeskidzia ulegli drużynie lidera - Śląska Wrocław 1:2.

Liderujący tabeli Centralnej Ligi Juniorów wrocławianie objęli prowadzenie w 11. minucie spotkania, a nieco ponad 10 minut później podwyższyli rezultat na 2:0. W 29. minucie odpowiedział Konrad Gutowski, zdobywając bramkę kontaktową, a także ustalając wynik do przerwy.

W drugiej odsłonie na boisku zrobiło się bardzo nerwowo, każdy z zespołów był mocno zdeterminowany i zmotywowany. Poskutkowało to łącznie 10 napomnieniami żółtą kartką i dwoma czerwonymi. Wynik z pierwszej części gry nie uległ jednak zmianie.

Trzy punkty pozostały po stronie Śląska Wrocław, który po rozegraniu 11. kolejki utrzymał pozycję lidera z 28 punktami, mając jeden mecz rozegrany więcej niż Pogoń Szczecin i Lech Poznań. Z kolei Górale z dorobkiem 19 oczek przesunęli się na szóstą pozycję, mając punkt przewagi nad Arką Gdynia, a także trzy nad Lechią Gdańsk.

11. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
Śląsk Wrocław – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
1:0 - Sebastian Bergier (11.), 2:0 - Mateusz Młynarczyk (23.), 2:1 - Konrad Gutowski (29.)

Skład: P. Riabowski - Wojciechowski, Przygocki, Pawlus, Matysiak, Możdżonek, Bukowczan, Sieracki (46. Szemis), Drabik (46. Bury), Gutowski, Stanclik (77. Szlicht). Trener Paweł Łoś

Żółte kartki: Pawlus, Matysiak, Stanclik, Bury.
Czerwona kartka: Wojciechowski (90.+2)