CLJ: We Wrocławiu z liderem
12 października 2017

W 11. kolejce Centralnej Ligi Juniorów zespół Podbeskidzia zmierzy się na wyjeździe z liderem tabeli – Śląskiem Wrocław.

Od początku sezonu występująca w Centralnej Lidze Juniorów drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała utrzymuje się w ścisłej czołówce ligowej tabeli. Podopieczni trenera Pawła Łosia zajmują w chwili obecnej czwarte miejsce z dorobkiem 19 punktów.

W dotychczasowych spotkaniach z zespołami, które znajdują się na podium, Górale musieli uznać wyższość zarówno drugiej Pogoni Szczecin, jak i trzeciego Lecha Poznań. Natomiast po wygranej z sąsiadem w tabeli – Arką Gdynia 4:0 w miniony weekend czeka ich pojedynek z liderującym zespołem Śląska Wrocław. 

W 10 rozegranych dotąd spotkaniach Wrocławianie zanotowali osiem zwycięstw, jeden remis, a także ponieśli jedną porażkę. Mogą się z kolei pochwalić najwyższą skutecznością – zdobyli aż 40 bramek, tracąc 9 goli. W ostatnim meczu rozbili Falubaz Zielona Góra 7:0, a wcześniej pokonali 3:1 Miedź Legnica i zremisowali na wyjeździe z Wartą Poznań 1:1.

Spotkanie Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Śląskiem Wrocław a Podbeskidziem Bielsko-Biała odbędzie się w sobotę 14 października o godzinie 14:00.

11. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
Śląsk Wrocław – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała (sobota, 14 października, godzina 14:00)


Nowości

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowejArchiwum