Górale zagrali w kadrze Śląska U15
12 października 2017

Jakub Bieroński, Kacper Łukaszek i Michał Kralczyński zagrali w zwycięskim meczu Śląskiego Związku Piłki Nożnej U15 (rocznik 2003) przeciwko Opolskiemu ZPN.

Rozgrywane w Opolu spotkanie drugiej kolejki fazy grupowej Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej zakończyło się wynikiem 2:0 na korzyść Śląskiego ZPN.

Swoją rolę w tym meczu odegrali zawodnicy BBTS Podbeskidzie – Jakub Bieroński, Kacper Łukaszek, którzy wybiegli na boisko w pierwszej jedenastce, a także grający po przerwie Michał Kralczyński.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył debiutujący w kadrze wojewódzkiej Kacper Łukaszek w 19 minucie spotkania, a gol na 2:0 padł w 70. minucie meczu.

Opolski Związek Piłki Nożnej – Śląski Związek Piłki Nożnej 0:2 (0:1)
Bramki: Łukaszek (19.), (Dąbrowski 70.)

ŚlZPN: Mitas (41. Mądrzyk) – Magdziarz, Błasik, Jargosz, Tomal – Gajda, Bieroński, Baranowicz, Kucharczyk, Bąk – Łukaszek oraz Kralczyński, Zarębski, Krupa, Wójtowicz, Kuczera, Dąbrowski.