CLJ: TSP - Arka Gdynia 4:0!
7 października 2017

W przeniesionym z Dankowic na "Górkę" spotkaniu gracze Podbeskidzia zwyciężyli z sąsiadem z ligowej tabeli Arką Gdynia 4:0 i awansowali na czwarte miejsce.

Z uwagi na zły stan boiska w Dankowicach spowodowany opadami deszczu ostatecznie spotkanie 10 kolejki Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Podbeskidziem a Arką Gdynia zostało przeniesione na stadion BBOSiR przy ul. Młyńskiej, czyli popularną Górkę. W związku z tym mecz rozpoczął się o godzinie 11:45.

Po pierwszej połowie Górale prowadzili z Arką 1:0 po golu Konrada Gutowskiego z 17. minuty, a popularny "Gutek" błysnął również po przerwie, trafiając dwukrotnie w odstępie trzech minut i już w 48. minucie skompletował hat-tricka. Wynik spotkania ustalił natomiast Michał Bury, dzięki czemu bielszczanie zwyciężyli 4:0!

Po tym meczu zespół Podbeskidzia wyprzedził w tabeli Centralnej Ligi Juniorów zespół Arki i z dorobkiem 19 punktów zajmuje czwartą lokatę.

10. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia 4:0 (1:0)
Bramki: Konrad Gutowski (trzy), Michał Bury

Skład wyściowy: P. Riabowski - Wojciechowski, Przygocki, Pawlus, Matysiak, Szemis, Bukowczan, Sieracki, Drabik, Gutowski, Stanclik. Trener Paweł Łoś
 


Nowości

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

"Dobra rozgrzewka i regeneracja to podstawa"

Trenerzy Akademii szkolili się w Niemczech

Udany występ orlików w prestiżowym turnieju

Michał Batelt trenuje z I drużyną Podbeskidzia

Nasz człowiek w Barcelonie!Archiwum