Gutowski trenował z kadrą U19
3 października 2017

Prowadzona przez trenera Dariusza Dźwigałę reprezentacja Polski U19 w poniedziałek rozpoczęła zgrupowanie. Gościnnie z kadrą trenował Konrad Gutowski.

W poniedziałek powołani przez Dariusza Dźwigałę reprezentanci Polski do lat 19 rozpoczęli zgrupowanie przed rozgrywanym na Śląsku turniejem. Juniorska kadra odbyła w Chorzowie pierwszy trening, a w pierwszym treningu uczestniczył gościnnie występujący w Centralnej Lidze Juniorów Podbeskidzia Konrad Gutowski.

- Nie ma zmian w kadrze – wyjaśnia Dariusz Dźwigała. - Ze względów treningowych dołączyli do nas co prawda Konrad Gutowski z Podbeskidzia i Wojciech Hajda z Górnika Zabrze, ale to był tylko jednorazowy udział w zajęciach, w których na koniec mieliśmy grę taktyczną. Na szczęście wszyscy powołani są zdrowi i to oni stanowią kadrę na Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Europy U19 – tłumaczy szkoleniowiec.

Spotkania eliminacyjne odbędą się na terenie województwa Śląskiego, a rywalami Polaków będą: Irlandia Północna (4 października, 16:00, Gliwice), Białoruś (7 października, 16:00, Chorzów) i Niemcy (10 października, 18:00, Zabrze).


Nowości

"Dobra rozgrzewka i regeneracja to podstawa"

Trenerzy Akademii szkolili się w Niemczech

Udany występ orlików w prestiżowym turnieju

Michał Batelt trenuje z I drużyną Podbeskidzia

Nasz człowiek w Barcelonie!

I Liga Wojewódzka B1- podsumowanie rundyArchiwum