CLJ: Przełamanie w dobrym stylu
1 października 2017

Zespół juniorów starszych występujących w Centralnej Lidze Juniorów przełamał złą passę. Podbeskidzie zwyciężyło na wyjeździe z Wartą Gorzów Wielkopolski 4:0!

Mając w głowie trzy ostatnie spotkania, które nie przebiegały po myśli trenera Pawła Łosia i jego podopiecznych, tym razem Górale byli jeszcze bardziej zdeterminowani. Bezbramkowy wynik utrzymywał się do 27. minuty, kiedy wynik spotkania otworzył Patryk Drabik, dzięki czemu do przerwy bielszczanie prowadzili 1:0.

W drugiej odsłonie wynik utrzymywał się przez kwadrans gry, a decydujące o losach spotkania okazało się kolejne 10 minut spotkania. W 60. minucie drugą bramkę zdobył Konrad Sieracki, a później w pięciominutowych odstępach kolejne trafienia na koncie Górali zapisali Mateusz Pawlus i Daniel Stanclik, wykorzystując rzut karny.

Wygrana z Wartą Gorzów Wielkopolski pozwoliła graczom Podbeskidzia utrzymać wysoką piątą pozycję w tabeli, a już w sobotę 7 października czeka ich domowe spotkanie z czwartą w tabeli Centralnej Ligi Juniorów Arką Gdynia.