CLJ: Przełamanie w dobrym stylu
1 października 2017

Zespół juniorów starszych występujących w Centralnej Lidze Juniorów przełamał złą passę. Podbeskidzie zwyciężyło na wyjeździe z Wartą Gorzów Wielkopolski 4:0!

Mając w głowie trzy ostatnie spotkania, które nie przebiegały po myśli trenera Pawła Łosia i jego podopiecznych, tym razem Górale byli jeszcze bardziej zdeterminowani. Bezbramkowy wynik utrzymywał się do 27. minuty, kiedy wynik spotkania otworzył Patryk Drabik, dzięki czemu do przerwy bielszczanie prowadzili 1:0.

W drugiej odsłonie wynik utrzymywał się przez kwadrans gry, a decydujące o losach spotkania okazało się kolejne 10 minut spotkania. W 60. minucie drugą bramkę zdobył Konrad Sieracki, a później w pięciominutowych odstępach kolejne trafienia na koncie Górali zapisali Mateusz Pawlus i Daniel Stanclik, wykorzystując rzut karny.

Wygrana z Wartą Gorzów Wielkopolski pozwoliła graczom Podbeskidzia utrzymać wysoką piątą pozycję w tabeli, a już w sobotę 7 października czeka ich domowe spotkanie z czwartą w tabeli Centralnej Ligi Juniorów Arką Gdynia.

9. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
Warta Gorzów Wielkopolski - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:4 (0:1)

Bramki: Drabik (27.), Sieracki (60.), Pawlus (65.), Stanclik (70. rzut karny)

Skład: Riabowski – Wojciechowski (72. Kołat), Matysiak, Pawlus, Przygocki, Gutowski (75. Stasica), Możdżonek (72. Szemis),Sieracki (80. Koczur), Bukowczan, Stanclik, Drabik. Trener Paweł Łoś
 


 


Nowości

Wakacyjne plany młodych Górali

Wygrana juniorów na zakończenie sezonu 2018/2019

Sobota i niedziela na boiskach - 15-16 czerwca

Rozkład jazdy – 15-16 czerwca

Ligowy tydzień – 11-14 czerwca

Mateusz Mędrala powołany na LAMOArchiwum