CLJ: O przełamanie w Gorzowie Wlkp.
29 września 2017

Zespół Centralnej Ligi Juniorów przygotowuje się do wyjazdowego spotkania z Wartą Gorzów Wielkopolski. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00.

Podopieczni Pawła Łosia po perfekcyjnym wręcz początku sezonu szybko uzbierali na koncie 13 punktów. Ostatnie trzy mecze kończyły się jednak nie po myśli Górali (kolejno 1:3 z Pogonią Szczecin, 0:3 z Lechem Poznań i 0:1 z Chrobrym Głogów), dlatego wyjazdowe starcie Podbeskidzia z Wartą Gorzów Wielkopolski będzie miało duże znaczenie. Mimo trzech meczów bez zdobyczy punktowej bielszczanie wciąż zajmują wysokie 6. Miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów.

Nasz najbliższy rywal zajmuje przedostatnie 15. miejsce w ligowej stawce zanotował do tej pory tylko jedno zwycięstwo – z zamykającym tabelę Piastem Gliwice. Spośród wszystkich zespołów z zachodniej grupy to właśnie gorzowianie mają na koncie najwięcej straconych bramek i bilans 10-28. W ostatniej 8. kolejce zespół Warty przegrał na wyjeździe 1:2 z sąsiadującym w tabeli Falubazem Zielona Góra.

Początek wyjazdowego meczu Podbeskidzia z Wartą Gorzów Wielkopolski w niedzielę 1 października o godzinie 16:00.

9. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
Warta Gorzów Wielkopolski - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała (1 października, 16:00)


Nowości

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowejArchiwum