Kolejni młodzieżowcy z kontraktami
15 marca 2017

Wyróżniający się w zespole juniorów starszych, a także grający w drugim zespole Podbeskidzia Adrian Pindera i Filip Matuszczyk podpisali profesjonalne kontrakty

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o parafowaniu kontraktów z klubem TS Podbeskidzie przez występujących drużynie juniorów starszych Emila Możdżonka, Michała Burego i Patryka Krygera. 14 marca swoje pierwsze profesjonalne umowy z klubem podpisali kolejni juniorzy, a zarazem uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie - Adrian Pindera i Filip Matuszczyk.

Dwaj urodzeni w 1998 roku gracze występują również w IV-ligowym zespole rezerw Podbeskidzia, a w ostatni weekend należeli do wyróżniających się zawodników w trakcie zwycięskiej batalii drużyny prowadzonej przez Pawła Łosia z Zagłębiem Sosnowiec w I lidze wojewódzkiej juniorów starszych.

Podpisanie umów przez wychowanków klubu skomentował trener koordynator Akademii Podbeskidzia. - Zarówno z Adrianem, jak i Filipem wiążemy spore nadzieje. Myślę, że w niedługim czasie staną się zawodnikami pierwszego zespołu. To działanie wpisuje się w filozofię Podbeskidzia, gdzie znaczącą siłą naszej drużyny mają być wychowankowie - ocenia Andrzej Wyroba.


Nowości

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowejArchiwum