CLJ: Z Chrobrym o pełną pulę
21 września 2017

Ósma seria spotkań przyniesie graczom Podbeskidzia spotkanie z zajmującym 13. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów zespołem Chrobrego Głogów.

Po bardzo dobrym początku sezonu podopieczni Pawła Łosia zasiedli w fotelu lidera Centralnej Ligi Juniorów. Dopiero mecze 6. i 7. serii gier przeciwko Pogoni Szczecin (1:3) i Lechowi Poznań (0:3) sprawiły, że pozycja Górali w tabeli nieco osłabła, jednak nasi juniorzy wciąż znajdują się w ścisłej czołówce tabeli (5. miejsce).

Po dwóch pojedynkach z tuzami tej ligi tym razem bielszczanie zmierzą się w sobotę z niżej notowanym w chwili obecnej zespołem Chrobrego Głogów. Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie 13 miejsce w tabeli CLJ.

Głogowianie legitymują się bilansem bramkowym 7-8, a w dotychczasowych siedmiu meczach zapisali na swoim koncie sześć punktów. Cztery z nich zdobywali na własnym boisku (dwa remisy i dwie porażki), zaś w wyjazdowych starciach zdobyli dwa oczka (wygrana, remis i porażka). W ostatnim spotkaniu Chrobry podejmował na własnym terenie Falubaz Zielona Góra, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Początek meczu, w którym Górale podejmą walkę o przełamanie złej passy w sobotę 23 września o godzinie 11:00 w Bielsku-Białej na popularnej Górce (ul. Młyńska). - Mecz z Chrobrym Głogów nie będzie należał do łatwych, ponieważ w tej lidze nie ma słabych drużyn. Natomiast mogę obiecać, że zrobimy wszystko, by w tym meczu wrócić na zwycięski szlak – zapewnie najlepszy strzelec Podbeskidzia w rozgrywkach CLJ, Konrad Gutowski.

Serdecznie zapraszamy!

8. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów (23 września 11:00, na "Górce")


Nowości

Wakacje z Podbeskidziem od najbliższej środy!

Gramy w Ekstraklasie!

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycjeArchiwum