CLJ: Z Kolejorzem we Wronkach
15 września 2017

W niedzielę 17 września naszych juniorów czeka kolejna przeprawa w CLJ. Podopieczni Pawła Łosia zagrają we Wronkach z Lechem Poznań.

Po ubiegłotygodniowym solidnym sprawdzianie umiejętności młodych Górali – przegranym 1:3 starciu z Pogonią Szczecin, tym razem naszych juniorów starszych czeka pojedynek z kolejnym – przynajmniej w teorii - wyżej notowanym zespołem. Lech Poznań słynie ze szkolenia młodzieży, na dowód czego wystarczy dodać, że ubiegłym sezonie Kolejorz zajął w zachodniej grupie Centralnej Ligi Juniorów drugie miejsce, tuż za Portowcami.

Ubiegły sezon to już jednak historia, zaś dla młodych bielszczan liczy się najbliższe starcie. A do tego podopieczni Pawła Łosia przystępują z czwartego miejsca w tabeli, gdzie znajdują się z dorobkiem 13 punktów i bilansem 9-7. Zespół z Poznania zaś znajduje się tuż za Podbeskidziem, na piątym miejscu z 11 punktami na koncie i stosunkiem bramek 16-7.

Poznaniacy rozpoczęli sezon od porażki u siebie (na obiekcie we Wronkach, gdzie rozgrywają domowe spotkania) z Zagłębiem Lubin, a z kolejnych pięciu meczów trzy wygrali i dwa zremisowali. Podczas gdy w 6. kolejce Górale przegrali z Pogonią Szczecin, Lech pokonał na wyjeździe Falubaz Zielona Góra 3:1. Była to dla nich druga wygrana z rzędu.

Jak pokazuje początek sezonu Górale z pewnością nie stoją na straconej pozycji, tym bardziej, że z dwóch dotychczasowych wyjazdów do Zielonej Góry i Opola przywieźli sześć punktów. Liczymy zatem, że podróż z Wielkopolski pod Klimczok również upłynie naszym juniorom w radosnych nastrojach.

7. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
Lech Poznań – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała (niedziela 17 września, godz. 14:00 – stadion we Wronkach)


Nowości

Niedziela na boiskach - 11 listopada

Sobota na boiskach - 10 listopada

Rozkład jazdy 10-11 listopada

Kacper Kostorz w kadrze Polsku U-20

Rocznik 2007 w I lidze, podwójne święto trenera

Strzeleckie popisy wychowanka pod Jasną GórąArchiwum