CLJ: Z wicemistrzem Polski na Stadionie Miejskim
6 września 2017

W 6. kolejce rozgrywek zachodniej grupy Centralnej Ligi Juniorów TS Podbeskidzie podejmie zespół wicemistrza Polski - Pogoni Szczecin.

Choć juniorom starszym Podbeskidzia w rozgrywkach CLJ towarzyszy status beniaminka, podopieczni trenera Pawła Łosia poczynają sobie bardzo odważnie. Nie dość, że dotąd nie zaznali smaku porażki, to jeszcze w pięciu dotychczasowych spotkaniach zanotowani cztery zwycięstwa i jeden remis, gromadząc 13 punktów i notując bilans bramkowy 8:4. W rezultacie taki dorobek pozwolił bielszczanom dość sensacyjnie, aczkolwiek zasłużenie zasiąść w fotelu lidera rozgrywek!

Prawdziwy sprawdzian umiejętności czeka bielszczan już w najbliższą niedzielę. W ramach 6. kolejki do Bielska-Białej zawita aktualny wicemistrz Polski juniorów starszych – zespół Pogoni Szczecin, od której w sezonie 2016/2017 lepsza okazała się tylko Legia Warszawa. Mający za sobą cztery spotkania obecnego sezonu szczecinianie z kompletem zwycięstw i 12 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 11:2 zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Z racji lig, w których jeszcze w ubiegłym sezonie występowały oba zespoły, można by rzec, że niedzielne spotkanie będzie pojedynkiem „Dawida z Goliatem”, jednak obecny obrót wydarzeń sprawia, że w Bielsku-Białej dojdzie do prawdziwego pojedynku na szczycie, którego stawką jest fotel lidera Centralnej Ligi Juniorów. Jest zatem o co grać!

Mecz pomiędzy zespołem TS Podbeskidzia Bielsko-Biała i Pogoni Szczecin odbędzie się w niedzielę 10 września, o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Wstęp na to spotkanie jest wolny, a dla kibiców będzie dostępny parking przy wjeździe od ulicy Żywieckiej.

6. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
TS Podbeskidzie – Pogoń Szczecin (niedziela, 10 września, godz. 13:00 – Stadion Miejski w Bielsku-Białej)


Nowości

Z Czechami remisowo

Zwycięstwo orlików w turnieju halowym

Orliki zagrały o Puchar Prezesa BBTS Podbeskidzie

XI Memoriał Alfreda Jenknera za nami

Węgierskie zgrupowanie młodzików

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!Archiwum