Rok szkolny oficjalnie rozpoczęty
5 września 2017

4 września uczniowie SMS BBTS Podbeskidzie zainaugurowali rok szkolny 2017/2018.

Punktualnie o godzinie 9:30 w poniedziałek 4 września uczniowie Szkół Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie zgromadzili się w budynku Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych przy ul. Lompy 11, gdzie nie tylko w obecności młodych piłkarzy, ale także licznie zgromadzonych rodziców zainaugurowano rok szkolny 2017/2018.

Dla naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego będzie to rok przełomowy. Wszystko to za sprawą nowo otwartego oddziału 3-klasistów z rocznika 2008. Dyrektorzy (mgr Michał Twardzik – LO, mgr Justyny Dudy-Majdak - Gimnazjum, a także mgr Dominiki Kołodziej – SP) powitali również debiutujących w naszej szkole uczniów klas 4, a także 1 klasę licealną.

W roku szkolnym 2017/2018 Szkoła Mistrzostwa Sportowego  BBTS Podbeskidzie gromadzi 255 uczniów, z czego 121 to uczniowie Szkoły Podstawowej, 48 wygaszanego Gimnazjum, a 86 to licealiści.

Każdemu z nich życzymy wielu pozytywnych emocji związanych nie tylko z występami na boisku w barwach Podbeskidzia, ale także radości z wiedzy zdobywanej w naszej Szkole Mistrzostwa Sportowego i wielu dobrych, bardzo dobrych oraz celujących ocen.


Nowości

Z Czechami remisowo

Zwycięstwo orlików w turnieju halowym

Orliki zagrały o Puchar Prezesa BBTS Podbeskidzie

XI Memoriał Alfreda Jenknera za nami

Węgierskie zgrupowanie młodzików

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!Archiwum