CLJ: Wygrana w Opolu! Lider w Bielsku!
3 września 2017

W niedzielnym meczu 5 kolejki Centralnej Ligi Juniorów gracze Podbeskidzia pokonali na wyjeździe z zespół Odry Opole.

Juniorzy starsi Podbeskidzia przystępowali do meczu 5. kolejki CLJ z Odrą Opole jako wicelider tabeli. I spotkanie rozpoczęli jak przystało na czołową drużynę rozgrywek. Już w drugiej minucie gry wynik meczu otworzył Konrad Sieracki, jednak gospodarze wyrównali kilka minut później. O wyniku rozgrywanego w strugach deszczu spotkania zadecydowała bramka zdobyta przez Konrada Gutowskiego, dla którego był to czwarty gol w obecnych rozgrywkach.

Wygrana w Opolu sprawiła, że Podbeskidzie awansowało na pozycję lidera rozgrywek. W 6. kolejce podopieczni trenera Pawła Łosia podejmą drużynę Pogoni Szczecin, która rozegrała dotąd cztery mecze, notując komplet czterech zwycięstw. Spotkanie 5. kolejki pomiędzy Pogonią a Falubazem Zielona Góra zostało odwołane z powodu powołań szczecinian do reprezentacji Polski.

Zapowiadające się szlagierowo starcie dwóch niepokonanych dotąd zespołów zachodniej grupy Centralnej Ligi Juniorów odbędzie się w niedzielę 10 września na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Początek meczu o godzinie 13:00.