CLJ: Wygrana w Opolu! Lider w Bielsku!
3 września 2017

W niedzielnym meczu 5 kolejki Centralnej Ligi Juniorów gracze Podbeskidzia pokonali na wyjeździe z zespół Odry Opole.

Juniorzy starsi Podbeskidzia przystępowali do meczu 5. kolejki CLJ z Odrą Opole jako wicelider tabeli. I spotkanie rozpoczęli jak przystało na czołową drużynę rozgrywek. Już w drugiej minucie gry wynik meczu otworzył Konrad Sieracki, jednak gospodarze wyrównali kilka minut później. O wyniku rozgrywanego w strugach deszczu spotkania zadecydowała bramka zdobyta przez Konrada Gutowskiego, dla którego był to czwarty gol w obecnych rozgrywkach.

Wygrana w Opolu sprawiła, że Podbeskidzie awansowało na pozycję lidera rozgrywek. W 6. kolejce podopieczni trenera Pawła Łosia podejmą drużynę Pogoni Szczecin, która rozegrała dotąd cztery mecze, notując komplet czterech zwycięstw. Spotkanie 5. kolejki pomiędzy Pogonią a Falubazem Zielona Góra zostało odwołane z powodu powołań szczecinian do reprezentacji Polski.

Zapowiadające się szlagierowo starcie dwóch niepokonanych dotąd zespołów zachodniej grupy Centralnej Ligi Juniorów odbędzie się w niedzielę 10 września na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Początek meczu o godzinie 13:00.

5. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
Odra Opole – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:2)
Bramki: 0:1 - Konrad Sieracki (2.), 1:1 - (6.), 1:2 - Konrad Gutowski (43.)

Skład wyjściowy: Pyka – Wojciechowski, Pawlus, Jagieła, Przygocki, Gutowski (72. Caputa), Bukowczan, Możdżonek, Bury (81. Szemis),  Sieracki (63. Szlicht), Drabik (65. Stanclik). Trener Paweł Łoś


Nowości

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowejArchiwum