Gutowski: Najważniejsze były trzy punkty
8 sierpnia 2017

W debiutanckim meczu Centralnej Ligi Juniorów Górale pokazali, że awans na ten szczebel rozgrywkowy nie był przypadkiem.

Drużyna juniorów starszych Podbeskidzia na finiszu ubiegłego sezonu pewnie awansowała do Centralnej Ligi Juniorów. Premierowe spotkanie w ogólnopolskich rozgrywkach zakończyło się po myśli trenera Pawła Łosia i jego podopiecznych. Na słowa uznania bez wątpienia zasłużył cały zespół, jednak o zwycięstwie 1:0 przesądziła akcja, którą pięknym uderzeniem w okienko bramki gości sfinalizował skrzydłowy Konrad Gutowski.

- Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa, bo tak naprawdę trzy punkty w tym spotkaniu były najważniejsze. Zdobyta przeze mnie bramka na pewno bardzo cieszy, ale nie było ważne kto strzeli, liczył się tylko efekt końcowy w postaci wygranej. Tym bardziej, że zespół Miedzi był bardzo wymagającym przeciwnikiem – ocenia Gutowski.

W zespole juniorów starszych przed startem CLJ musiało dojść do pewnych zmian. Rocznik 1998 rozpoczyna przygodę z seniorską piłką, natomiast ich miejsce uzupełnili nowi zawodnicy, w tym z rocznika 2000. – W ubiegłym sezonie grało nam się razem świetnie, ale z racji, że nie mogą już z nami grać zawodnicy z rocznika 1998, doszło kilku nowych postaci. Pomimo zmian uważam, że teraz też tworzymy super zespół i będzie to dobrze funkcjonować. Myślę że to będzie bardzo dobra runda – przekonuje zawodnik.


Nowości

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowejArchiwum