Trójka juniorów starszych z kontraktami
7 marca 2017

Trzech zawodników zespołu juniorów starszych Podbeskidzia podpisało profesjonalne kontakty z klubem.

Dwójka środkowych pomocników z rocznika 1999: Emil Możdżonek i Michał Bury, a także o rok starszy boczny obrońca drużyny juniorów starszych Patryk Kryger podpisali profesjonalne kontrakty z Podbeskidziem. Cała trójka trenuje pod okiem trenera Pawła Łosia i występuje w I lidze wojewódzkiej A1, walcząc o awans do Centralnej Ligi Juniorów.

Po podpisaniu kontraktów swoją opinię na temat trójki graczy wyraził trener koordynator Andrzej Wyroba. - To grupa młodych, utalentowanych zawodników, która na dziś występuje w zespole uczestniczącym w rozgrywkach I Wojewódzkiej Ligi Juniorów A1. Wszyscy trzej są wiodącymi postaciami w zespole, walczącym o awans do Centralnej Ligi Juniorów, który aktualnie przewodzi lidze. Klub wiąże nadzieje i przyszłość z zawodnikami, a oni z klubem i te trzy umowy są tego świetnym potwierdzeniem.

Wszyscy trzej zawodnicy są uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie. Miejmy nadzieję, że będzie to dla nich kolejny bodziec do wytężonej pracy. Całej trójce życzymy samych sukcesów!


Nowości

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Byle do wiosny - terminarze lig wojewódzkich

Rocznik 2008 wciąż w grze

Seniorskie przetarcie juniorów w IV lidze

Tercet powołanych w roczniku 2006

O Puchar Prezesa Śląskiego ZPN – gramy dalej!Archiwum