CLJ – Pełna grupa oraz terminarz
17 lipca 2017

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2017/2018.



Zespół juniorów starszych doczekał się terminarza na debiutancki sezon w Centralnej Lidze Juniorów. Na inaugurację w pierwszy weekend sierpnia drużyna Podbeskidzia zmierzy się w Bielsku-Białej z zespołem Miedzi Legnica, a tydzień później – w drugiej serii gier czeka pierwszy wyjazd, na spotkanie z Falubazem Zielona Góra.

Jeśli pogoda pozwoli, jeszcze w tym roku rozegrane awansem zostaną dwa pierwsze mecze rewanżowe, zatem jesienią czeka Górali 17 spotkań ligowych. Jak prezentuje się pełna lista zachodniej grupy Centralnej Ligi Juniorów i terminarz bielszczan w rundzie jesiennej?

Grupa zachodnia Centralnej Ligi Juniorów:
Falubaz Zielona Góra, Górnik Zabrze, Odra Opole, Pogoń Szczecin, Lech Poznań, Chrobry Głogów, Warta Gorzów Wielkopolski, Arka Gdynia, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Salos Szczecin, Piast Gliwice, Warta Poznań, Miedź Legnica, Lechia Gdańsk, Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Terminarz rundy jesiennej 2017/2018:
Kolejka 1 - 5-6 sierpnia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia
Falubaz Zielona Góra - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze

Kolejka 5 - 2-3 września
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 6 - 9-10 września
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin

Kolejka 7 - 16-17 września  
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 9 - 30 września-1 października
Warta Gorzów Wielkopolski - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 10 - 7-8 października
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia

Kolejka 11 - 14-15 października
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 12 - 21-22 października
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin

Kolejka 13 - 28-29 października
Salos Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 14 - 4-5 listopada
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice

Kolejka 15 - 11-12 listopada
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 16 - 18-19 listopada
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 17 - 25-26 listopada
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra


Nowości

Sobotnie wyniki - 21 października

Rozkład jazdy: 21-22 października

Młode Talenty znów na Górce

Adam Zajac z pozytywną recenzją

CLJ: Z Zagłębiem w środę zamiast niedzieli

Adam Zajac ponownie w kadrze Śląska



Archiwum