Juniorzy wrócili do treningów jako pierwsi
14 lipca 2017

Zespołem, który jako pierwszy rozpoczął przygotowania do sezonu 2017/2018 byli juniorzy starsi przygotowujący się do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.

Choć przerwa w treningach po długim i bardzo wyczerpującym, aczkolwiek zakończonym olbrzymim sukcesem jakim jest awans do Centralnej Ligi Juniorów trwała zaledwie dwa tygodnie, najstarszy zespół młodzieżowy Górali powrócił do treningów ze sporym optymizmem.

Podopieczni trenera Pawła Łosia przygotowania do nowego sezonu wznowili 11 lipca, a pierwszy tydzień, będący jednocześnie okresem testowym dla kandydatów do gry w barwach Podbeskidzia, zakończy się grą wewnętrzną, po której bielszczan czeka obóz w Czechach.

W trakcie zgrupowania juniorzy starsi rozegrają spotkanie sparingowe z lokalnym rywalem zza południowej granicy, a po powrocie z Czech czekają ich kolejne trzy gry kontrolne, po których rozpoczną się rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów.

Pomimo że do rozpoczęcia rozgrywek pozostał już niespełna miesiąc, wciąż tajemnicą pozostaje terminarz rozgrywek. Jedynym pewnikiem wydaje się termin pierwszej kolejki, którą zaplanowano na pierwszy weekend sierpnia.

Jak wyglądają pełne plany zespołu juniorów starszych na okres przygotowawczy?
15 lipca – gra wewnętrzna
17-22 lipca – obóz Bystrice (Czechy)
19 lipca – sparing z FK Fotbal Trinec/1. FK Spartak Jablunkov (seniorzy) – do potwierdzenia
23 lipca – sparing z Drzewiarzem Jasienica (seniorzy – IV liga)
26 lipca – sparing Śląsk Wrocław
29 lipca – sparing Ruch Chorzów
5 sierpnia – pierwszy mecz mistrzowski w CLJ


Nowości

Wakacje z Podbeskidziem od najbliższej środy!

Gramy w Ekstraklasie!

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycjeArchiwum