Z kim zagrają Górale w sezonie 2017/2018?
13 lipca 2017

Z myślą o i zbliżających się powoli rozgrywkach 2017/2018 Śląski Związek Piłki Nożnej opublikował składy I i II lig wojewódzkich na nowy sezon.



W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 pierwszy zespół juniorów starszych zadebiutuje w grupie wschodniej Centralnej Lidze Juniorów. Dwójka rocznika 1999/2000 zagra w I lidze wojewódzkiej, podobnie jak roczniki 2003 (I liga trampkarzy C1) i 2005 (I liga młodzików D1). Pozostałe zespoły rywalizować będą w II ligach wojewódzkich. Poniżej można sprawdzić składy lig wojewódzkich na rundę jesienną sezonu 2017/2018.

I liga wojewódzka juniorów (A1 – 1999/2000)
1. SKS Gwarek Zabrze – spadek z Centralnej Ligi Juniorów
2. Ruch Chorzów S.A
3.BTS Rekord Bielsko-Biała
4. Tyski Sport S.A.
5. KS GTV Stadion Śląski
6. UKS Ruch Chorzów
7. GKS Gieksa Katowice S.A.
8. Zagłębie S.A. Sosnowiec
9. MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
10. TS Polonia Bytom
11. KS Rozwój Katowice
12. TS Czarni-Góral Żywiec
13. Górnik Zabrze S.S.A.
14. KS ROW 1964 Rybnik
15. KKS Czarni Sosnowiec – awans z II ligi po barażach
16. TS Podbeskidzie S.A. – awans z II ligi po barażach

II liga wojewódzka juniorów młodszych gr. południowa (B1 - 2001/2002)
1. KS ROW 1964 Rybnik – spadek z I ligi
2. TS Podbeskidzie S.A.- spadek z I ligi
3. BTS Rekord Bielsko-Biała
4. BBTS Podbeskidzie
5. SP Mosir Jastrzębie
6. MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – awans z III ligi gr. Racibórz-Rybnik
7. KP Beskid Skoczów – awans z III ligi gr. Bielsko-Biała – Tychy
8. MKS Iskra Pszczyna – najlepsza śr. srytmetyczna spośród zespołów z 6. miejsca z II ligi

I liga wojewódzka trampkarzy (C1 - 2003)
1. Ruch Chorzów S.A.
2. MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3. Tyski Sport S.A.
4. Zagłębie S.A. Sosnowiec
5. KS Skra Częstochowa
6. Górnik Zabrze S.S.A. – awans z II ligi grupy północnej
7. BBTS Podbeskidzie – awans z II ligi grupy południowej
8. BTS Rekord Bielsko-Biała – awans z II ligi grupy południowej

II liga wojewódzka trampkarzy młodszych gr. południowa (C2 - 2004)
1. KS Unia Racibórz – spadek z I ligi
2. MKS Żory
3. Lukam 2010 SP. Z O.O.
4. BBTS Podbeskidzie
5. MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
6. MKS Iskra Pszczyna – awans z III ligi gr. Bielsko-Biała – Tychy
7. Żywiecka APN SP. Z O.O. – awans z III ligi gr. Skoczów-Żywiec
8. Tyski Sport S.A. – zespół z najlepszą śr. arytmetyczną spośród zespołów z 6. miejsca z II ligi

I liga wojewódzka młodzików (D1 - 2005)
1. KS Rozwój Katowice
2. RKS Raków Częstochowa S.A.
3. KS Siódemka Tychy
4. MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
5. TS Polonia Bytom
6. UKS Lisek Milówka
7. MUKP Dąbrowa Górnicza – awans z II ligi gr. północnej
8. BBTS Podbeskidzie – awans z II ligi gr. południowej


Liga wojewódzka młodzików młodszych (D2 - 2006)

Runda jesienna to runda eliminacyjna do I i II Ligi Wojewódzkiej Młodzików Młodszych (D2 – 2006). Rozgrywki toczą się w 6 grupach III ligi, z których każda prowadzona jest przez dwa Podokręgi:

grupa 1: Bytom-Zabrze
grupa 2: Częstochowa-Lubliniec
grupa 3: Racibórz-Rybnik
grupa 4: Katowice-Sosnowiec
grupa 5: Bielsko-Biała-Tychy
grupa 6: Skoczów-Żywiec.


Nowości

Przerwa świąteczna młodzieży

Bramkarze trenowali w Komorowicach

Dorna i Rumak przyjrzą się rocznikowi 2003

CLJ: Druga runda będzie trudniejsza

Rocznik 2002 zaimponował walecznością

Gutowski awansował do „jedynki”



Archiwum