Górale z brązem Mistrzostw Polski
5 lipca 2017

Reprezentacja Śląska rocznika 2003 z Jakubem Bierońskim, Michałem Kralczyńskim i Kacprem Mazurem w składzie zdobyła brąz Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich.

Z dobrym skutkiem zagrali w tegorocznych Mistrzostwach Polski Kadr Wojewódzkich reprezentanci Śląska z rocznika 2003, nawet pomimo tego, że turniej rozpoczęli od bolesnej porażki 1:4 z Zachodniopomorskim ZPN.

Kadra ŚlZPN z Michałem Kralczyńskim, Jakubem Bierońskim i Kacprem Mazurem w składzie wróciła do gry w drugim meczu pokonując 2:1 Małopolski Związek Piłki Nożnej, a w kolejnym spotkaniu zwyciężyła 2:1 z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej.

Kadra Śląska zajmując drugie miejsce w grupie zyskała promocję do gry o trzecie miejsce w turnieju, gdzie zmierzyli się z Dolnośląskim ZPN. Pomimo, że Ślązacy przegrywali 0:1, ostatecznie pokonali rywali 4:1, dzięki czemu mogli cieszyć się ze zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich.

Gratulujemy sukcesu całej drużynie, a w szczególności trójce Górali: Michałowi Kralczyńskiemu, Jakubowi Bierońskiemu i Kacprowi Mazurowi, którzy jako kadrowicze Śląska godnie reprezentowali barwy naszego klubu!

fot. slzpn.katowice.pl


Nowości

Niedziela na boiskach - 11 listopada

Sobota na boiskach - 10 listopada

Rozkład jazdy 10-11 listopada

Kacper Kostorz w kadrze Polsku U-20

Rocznik 2007 w I lidze, podwójne święto trenera

Strzeleckie popisy wychowanka pod Jasną GórąArchiwum