Podbeskidzie w CLJ - szukamy wzmocnień!
28 czerwca 2017

Sztab zespołu Podbeskidzia Bielsko-Biała przygotowującego się do gry w Centralnej Lidze Juniorów zachęca do składania swojego piłkarskiego CV (r. 1999/2000).

Awans najstarszej drużyny młodzieżowej Górali do Centralnej Ligi Juniorów sprawia, że w najbliższym sezonie bielszczan czeka rywalizacja na najwyższym poziomie juniorskim w Polsce. W związku z tym sztab szkoleniowy zespołu juniorów starszych zaprasza do spróbowania swoich sił. Szansę otrzymać może każdy (roczniki 1999/2000), kto złoży swoje piłkarskie CV.  
 
- Przed startem nowego sezonu w CLJ potrzebujemy kilku wzmocnień. Piłkarze, którzy się zgłoszą, muszą prezentować bardzo wysoki poziom - pod każdym względem. Nie zamykamy się na zawodników z naszego regionu, w którym jak wiemy utalentowanych i charakternych młodych ludzi nie brakuje. Poszukujemy ambitnych graczy, gotowych do sprawdzenia swoich umiejętności na tle naszych wychowanków – mówi trener zespołu juniorów starszych, Paweł Łoś.
 
Warto dodać, że w zespole juniorów starszych Podbeskidzia pozostały jedynie trzy miejsca. W związku z tym nie ma co czekać. To może być Twoja szansa!
 
Zainteresowanych prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres: pawel.los@smsbbts.pl.
 
Formularz jest dostępny do pobrania na stronie www.tspodbeskidzie.pl.
 

 


Nowości

Gramy w weekend 21-22.09.2019

Gramy w weekend 14-15.09.2019

Zapisy do grup naborowych

Kolejni Górale w kadrze Śląska.

Szymon Machalica z kontraktem!

Gramy w weekendArchiwum