Juniorzy Podbeskidzia z awansem do CLJ!
25 czerwca 2017

Juniorzy starsi Podbeskidzia mają za sobą spotkanie rewanżowe z CWZS Bydgoszcz, po którym przypieczętowali awans do Centralnej Ligi Juniorów!

Udając się na spotkanie rewanżowe do Bydgoszczy w ramach barażu o awans do Centralnej Ligi Juniorów gracze bielskiego Podbeskidzia mogli się pochwalić zaliczką w wysokości czterech goli. 

 

Po nieco ponad kwadransie okazało się, że komfort psychiczny w tej sytuacji był bardzo cenny - po bezbramkowych 15 minutach spotkania przepisy przekroczył Kacper Gach, za co został ukarany czerwoną kartką i Górale musieli radzić sobie w osłabieniu. 

 

Dobrze grająca w defensywie drużyna bielszczan skutecznie broniła dostępu do własnej bramki do 50. minuty. Wtedy wynik meczu z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką przez jednego z defensorów otworzyli bydgoszczanie. 

 

W 66 minucie siły obu zespołów wyrównały się po czerwonej kartce dla jednego z gospodarzy, a ich nadzieje na odrobienie strat po pierwszym spotkaniu trwały do 71 minuty, kiedy strzałem z 16 metrów wyrównał Emil Możdżonek, ustalając jednocześnie wynik spotkania z CWZS Bydgoszcz na 1:1 i pieczętując wynik pojedynku barażowego na korzyść Podbeskidzia!

 

Brawo! Awans do Centralnej Ligi Juniorów stał się faktem!


CWZS Bydgoszcz – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 - (50. - rzut karny), 1:1 - Emil Możdżonek (71.)

 

Skład: Felsch - Pindera, Powała, Sobczak, Kryger, Możdżonek, Bury, Matuszczyk, Oczko, Gach, Królak oraz Gutowski, Stanclik, Smolarz, Pawlus, Kwaśny, Bukowczan. Trener Paweł Łoś


Nowości

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowejArchiwum