Rocznik 2003 wraca we właściwe miejsce
30 czerwca 2017

Rocznik 2003 spędził wiosnę w II lidze, gdzie całkowicie zdominował rozgrywki. Jak minioną rundę naszych trampkarzy ocenia trener Łukasz Rozmus?Misja pt. "Powrót do I ligi" zakończona powodzeniem. Cel od początku wiosny wydawał się jasny? Myślę, że przy tym potencjale chłopaków cel mógł być tylko jeden - awans do pierwszej ligi. Po 14 spotkaniach udało się to osiągnąć, wygrywając wszystkie mecze w sezonie.

Rocznik 2003 wręcz zdominował poczynania w II lidze wojewódzkiej. Krótko mówiąc wracacie tam, gdzie wasze miejsce.
Drużyna pracowała na to bardzo ciężko na treningach w okresie zimowym. Po spadku do II ligi gruntownie przeanalizowaliśmy poprzedni sezon i wyciągnęliśmy z niego wnioski. Skupiliśmy się przede wszystkim na strefie mentalnej, ponieważ umiejętności piłkarskie chłopaków są na naprawdę wysokim poziomie, co udowodnili w tym sezonie.

Jedynie sześć straconych bramek i aż 93 strzelone w 14 spotkaniach. Taki bilans musi robić wrażenie. Tym bardziej, że z akcji straciliście zaledwie dwie bramkę, a pozostałe cztery padły po stałych fragmentach gry…
Potencjał ofensywny w zespole rocznika 2003 jest ogromny, na co wskazuje ilość strzelonych bramek, większość po bardzo ciekawych akcjach ofensywnych. Lecz nasuwa się myśl o straconych bramkach, gdzie widać, że brakuje nam koncentracji przy stałych fragmentach rywali, na co musimy zwrócić szczególną uwagę w przyszłym sezonie.

Ktoś mocno wyróżnił się na tle dobrze grającego zespołu?
Cały zespół zasłużył na awans i nie chciałbym nikogo wyróżniać indywidualnie, na to przyjdzie jeszcze pora.

Sezon zakończony, ale Wasz zespół czeka aktywny wypoczynek? Jakie cele przed Wami w najbliższym czasie?
Zgadza sie, w dniach 2-8 lipca udajemy się na turniej na Węgry (Kapsovar), gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z drużynami z Serbii, Chorwacji, Węgier, Rumunii oraz innych państw, co zapowiada bardzo ciekawe spotkania. Potraktujemy to jako pierwsze przygotowania do startu w nowym sezonie, w pierwszej lidze. W najbliższym czasie postaramy się należycie przygotować do zbliżającego sezonu, tak aby rozwój indywidualny chłopaków szedł w jak najlepszym kierunku.

Z jakim założeniem przystąpicie do kolejnego sezonu, grając ponownie w I lidze?
Mamy zamiar powalczyć o coś więcej niż tylko o utrzymanie.


Nowości

Gramy w weekend 19-20.09.2020

Turniej "Akademie Klasy Ekstra" za nami!

Gramy w weekend 12-13.09.2020

Gramy w weekend 05-06.09.2020

Startują grupy naborowe!

Rezerwy młodzieżą stojąArchiwum