Paweł Łoś: Pozostał jeden krok
23 czerwca 2017

Juniorzy starsi Podbeskidzia przeszli jak burza przez sezon 2016/2017 i są jedną nogą w Centralnej Lidze Juniorów. Przed nimi rewanż z CWZS Bydgoszcz.

Gracze Podbeskidzia zdominowali rozgrywki w województwie i w dobrym stylu zgarnęli tytuł Mistrza Śląska, zyskując przepustkę do gry w barażach o Centralną Ligę Juniorów. Wysoką formę podopieczni trenera Pawła Łosia potwierdzili w pierwszym spotkaniu rywalizacji z zespołem CWZS Bydgoszcz, zwyciężając na Stadionie Miejskim 4:0.

- Słowa wdzięczności i gratulacje po tym spotkaniu należą się całej drużynie, sztabowi szkoleniowemu oraz klubowi za organizację tego wszystkiego. Myślę, że zrobiliśmy wszystko, aby chłopaki czuli się jak najbardziej komfortowo. Jesteśmy zadowoleni, pozostał nam jeden krok do samego końca – ocenia Paweł Łoś, szkoleniowiec zespołu juniorów starszych Podbeskidzia.

Przewaga czterech bramek bez wątpienia sprawi, że do rewanżu w Bydgoszczy (niedziela 25 czerwca, 15:00) Górale przystąpią z dużym spokojem. - Szanujemy rywala, ale znamy też swój potencjał. Przed pierwszym meczem analizowaliśmy przeciwnika i wiedzieliśmy jakie są słabe strony przeciwnika i biorąc pod uwagę nasze atuty wykorzystaliśmy je. Na pewno będziemy dobrze przygotowani do rewanżu, bo każde kolejne spotkanie jest dla nas najważniejsze – to jest nasza filozofia. Nie będziemy niczego lekceważyć. Spokojniej, ale z koncentracją, tak będziemy podchodzić do rewanżu – zapowiada Łoś.

źródło: tspodbeskidzie.pl / własne
fot. Jakub Ziemianin / tspodbeskidzie.pl


Nowości

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowejArchiwum